komiksy

17
cz.
2015
palikowski

Chomiksy.net

Znacie taki stary kawał o facecie, który mówi do żony: "Lenin umarł, Stalin umarł, a i ja jakoś niespecjalnie się dziś czuję..."? Pewnie coś pokręciłem, ale nieważne. Ważne, że: "Primus wróciło po latach w wielkim stylu, Faith No More po długiej przerwie nagrali świetną płytę - to czemu nie namalować by kolejnych chomiksów?".

Grunt to skromność i autopromocja więc zapraszam wszystkich na odwiniętą z popiołów stronkę http://chomiksy.net, na której znajdziecie nie tylko starocie, ale też całkiem nowy odcinek Bandy Iwanda (z dziś!) oraz nowy twór pod roboczym tytułem "A!Man!Da!"...

Przyznam, że moje wyobrażenie o tym jakim to dobrym jestem rysownikiem legło w gruzach kiedy próbowałem namalować nowe rzeczy. Po kilku próbach uzyskania tego co sobie ubzdurałem dałem spokój i nabazgrałem to tak jak umiem a nie tak jak mi się wydawało że umiem. Z góry przepraszam :).

21
kw.
2006
palikowski

Komiksowy Ćpun :)

Fajny napatoczył mi się programik... "Comic Junkie http://www.comicjunkie.com/default.aspx to coś pomiędzy przeglądarką www a agregatorem rss, z tym że nastawiony na przeglądanie komiksów sieciowych.

Zalety:

* powiadomienia w stylu outlooka 2003 (screen poniżej)
* ogromna lista komiksów do wyboru (ponad 300)
* wygodne przeglądanie i nawigacja (miniaturki, pogrupowane w tygodniowym cyklu)
* blogi popularnych komiksiarzy
* dobry interfejs
* system zakładek, notek, ocen, komentarzy - wszyscy użytkownicy programu tworzą społeczność oceniającą i komentującą komiksy.

Subskrybuj zawartość