komiks

17
cz.
2015
palikowski

Chomiksy.net

Znacie taki stary kawał o facecie, który mówi do żony: "Lenin umarł, Stalin umarł, a i ja jakoś niespecjalnie się dziś czuję..."? Pewnie coś pokręciłem, ale nieważne. Ważne, że: "Primus wróciło po latach w wielkim stylu, Faith No More po długiej przerwie nagrali świetną płytę - to czemu nie namalować by kolejnych chomiksów?".

Grunt to skromność i autopromocja więc zapraszam wszystkich na odwiniętą z popiołów stronkę http://chomiksy.net, na której znajdziecie nie tylko starocie, ale też całkiem nowy odcinek Bandy Iwanda (z dziś!) oraz nowy twór pod roboczym tytułem "A!Man!Da!"...

Przyznam, że moje wyobrażenie o tym jakim to dobrym jestem rysownikiem legło w gruzach kiedy próbowałem namalować nowe rzeczy. Po kilku próbach uzyskania tego co sobie ubzdurałem dałem spokój i nabazgrałem to tak jak umiem a nie tak jak mi się wydawało że umiem. Z góry przepraszam :).

11
lp.
2011
palikowski

Głosy w jego głowie

Znajdzie się czasem taki świr co maluje komiksowe paski na poziomie. Warto takiego poklepać po ramieniu, zachęcić do dalszej pracy, upewnić, że parę osób z krzesła spadło po przeczytaniu choćby tego:

Oby starczyło mu zapału i pomysłów na następne 100 lat!

Subskrybuj zawartość