Strony www jakimi się zajmuję lub zajmowałem

nazwa Opis
Basoofka (do końca 2012)

UPDATE - stronę przekazałem "w dobre ręce" pod koniec 2012 roku

Strona dla miłośników gitary basowej. Założona w 2001 roku, przeszła metamorfozę ze statycznych dokumentów HTML, przez różne CMSy aż po (od bodaj 2007 roku) Drupala. Zajmuję się administracją serwera dedykowanego, bieżącym utrzymaniem Drupala (aktualizacje, konfiguracja, modyfikacje), no i czasem jakimś drobnym rozwojem o nowe funkcje.

Webware (zamknięte)

Katalog i blog o aplikacjach dostępnych przez przeglądarkę internetową. Wykonanie i utrzymanie strony, oraz oczywiście pisanie treści.

Projekt został zamknięty a strona nie jest już dostępna, treść częściowo przeniesiono na palikowski.net, część leży na jakimś dysku w postaci kopii zapasowej.

Blog Elimu.pl

Blog na którym wyżywają się osoby związane z Elimu.pl, w szczególności Paweł Frankowski, propagujący Joomla! w Polsce. Do budowy bloga użyłem dla odmiany Wordpress'a i kilku pomocnych wtyczek. Utrzymanie serwera i platformy to moja działka, czasem napisze jakiś news o drupalu, ale rozwojem wtyczkowo-skórkowym zajął się Paweł.

Palikowski.net Strona domowa, jak łatwo zgadnąć. Drupal, co jeszcze oczywistsze. Teksty i obsługa administracyjna we własnym zakresie, co nietrudno przewidzieć... :)
Elimu.pl

Platforma do publikowania lekcji, pokazów, screencastów. Trochę niedokończona, ale materiał na nią regularnie dorzucam, ku uciesze tych paru osób, które coś skorzystały.

Elnetserwis.pl Strona firmy Elnetserwis. Oparta o, a jakże, system Drupal. Standardowy wykon dla znajomego.
Autofirma Legnica

Stronka na Drupalu, stockowa skórka, kilka podstron, temat załatwiony w 3 dni razem ze spotkaniami, flaszką i obejrzeniem zaległego sezonu The Simpsons. Miła tania i w przyjaznej atmosferze dokonana robótka.

Strony dla znajomych

Utrzymuję kilka stron stworzonych dla znajomych - np. http://oskkownacki.pl czy http://tzo24.pl.

Chomiksy.net

Zebrałem się w końcu i odtworzyłem (w nowej formie) witrynę, na której wrzucaliśmy z mazeerem nasze durnowate historyjki. Archiwum wszystkich Iwandów, Chomiksów, Owiec, Allów i czego tam jeszcze + parę nowych odcinków.

NZOZ Remedis

Prosta stronka dla wrocławskiej przychodni zrobiona trochę dla przypomnienia sobie czy nadal potrafię robić beznadzieje strony. Kolejny (po chomiksach, tzo i oskkownacki) serwisik na Wordpress.

baviglanca.com

strona dla baviglanca.com :)